Personal didactic an școlar 2020-2021

NR.CRT NUMELE SI PRENUMELE SPECIALIZAREA grad did
1 MĂRGINEAN AURELIAN
SILVIU
Ed.Fizica I
2 DĂRĂBAN PAULA MARIA Matematica II
3 SIMON MARIA MAGDOLNA Informatica I
4 ABABEI EMILIA Lb.Franceza I
5 ANTAL ROZALIA Lb.Maghiara I
6 ANTON GHEORGHE Mecanica I
7 BAKSAI ANNAMARIA Informatica II
8 BARSAN IOAN Instr.Pract.Mecanica II
9 BĪNDILĂ CARMEN LUMINIȚA Religie II
10 BINDILA CLAUDIU GABRIEL Ed.Fizica I
11 BOJTE ANDOR VILMOS Fizica I
12 BOTOI ILEANA Lb.Franceza I
13 BOZDOG MARIA Geografie I
14 BRANEA MELANIA Mecanica I
15 CEUSAN LILIANA DANIELA Mecanica I
16 CHICIUDEAN ANDRADA DORINA Geografie def
17 CIULEA-PORIME RODICA SIMONA Ed.antreprenoriala II
18 CIUPE RALUCA LB.FRAN-LB.ENG I
19 COTOI ZAHARIE Lb .romana DEF
20 CRISAN OVIDIU CIPRIAN Psihologie I
21 CRISAN MARTHA Chimie I
22 CSUPAN MELINDA Lb. Germana def
23 CUESEDEAN CRISTINA Lb.Romana DEF
24 CURTICAPEAN MIRCEA Mecanica DEB
25 DAN ALINA CLAUDIA Biologie I
26 DAN IOANA CRISTINA Matematica II
27 DAN PETRISOR Informatica II
28 DARABAN GHEORGHE CIPRIAN Matematica I
29 ERCSE ALINA SIMONA Fizica I
30 GHERMAN ALINA Lb.Engleza DEF
31 GRECU GHEORGHE Mecanica I
32 GRINDEAN ALEXANDRU Mecanica I
33 LUKACS GYULA KAMILL Fizica I
34 MARGINEAN AURELIAN SILVIU Ed. Fizica I
35 MATEI ALEXANDRU Instr Practica Electr def
36 MATEI OTILIA Istorie I
37 MOLDOVAN ANGELA Economice I
38 MOLDOVAN GEORGETA Lb.Romana I
39 NAGY ZSUZSA Matematica I
40 NEGOIȚĂ CLAUDIA NICOLETA Lb.Romana DEF
41 NEKANICKI STEFAN Biologie I
42 OPRIS GABRIELA Lb.Romana II
43 ORBAN ZOLTAN Electrotehnica def
44 PANTELIMON CRISTIANA Electrotehnica DEF
45 PANTIA VIORICA DANUTA Lb.Romana II
46 PAPP BOTOND fizica DEB
47 PETRESCU MARIA Religie deb
48 PINTEA CORNEL STEFAN Psihologie DEB
49 PUSCAS ANGELA Lb.Romana I
50 RAD VILUT Mecanica I
52 SALAGEAN HORATIU Economice deb
53 ROMAN MARIANA religie F.PREG
54 SUCIU SORIN EMIL Istr.Pract. Mecanica II
55 SZABO ZOLTAN Informatica I
56 ȘERBAN ȘTEFAN IOAN Matematică I
56 ȚĪRU MARIANA CLAUDIA Logica I
57 ZAHARIE AUGUSTIN Mecanica II
58 NIVEL GIMNAZIAL    
59 BABALAU LACRAMIOARA Chimie I
60 BACIU MONICA MARIA Istorie I
61 BALINT JULIANNA ed.fizica II
62 BARABAS ENIKO l.magh-l.eng DEF
63 BORDA CALIN OVIDIU Ed.Fizica DEF
64 CHEBUT NICOLAE Geografie I
65 CHELARIU PAULA ANDRADA L.engleza II
66 CSUPAN EDUARD ZOLTAN Desen I
67 DANCIU ADINA Lb.Romana DEF
68 FARCAS SEVERINA MARIA Religie DEF
69 FLOREA ADELA Biologie DEF
70 FRANDES TEODORA Latina DEB
71 FRICIU FLORICA Lb.Engleza def
72 GAL ILDIKO cultura civica def
73 GORBAI MARIA MELINDA Chimie II
74 KISS ANDOR Religie I
75 KISS ERZSEBET Religie DEF
76 KOVACS GORBOI KATALIN MELINDA Lb.Engleza I
77 LENGYEL LADISLAU Ed.Tehnologica I
78 LOVIN MARICEL Matematica I
79 MOLDOVAN BACHMAN EVA l.germana F.PREG
80 MOLDOVAN GRIGORIE ed.fizica  
81 MOVILA IOAN Muzica I
82 NAGY FERENC ATILLA Isorie II
83 PĀNEA DELIA RAMONA lb.romana II
84 RAIKOV VESELINOV LEVENTE Matematica I
85 SERFOZO BEA Muzica DEB
86 STOICA DANIELA LETITIA cultura civica DEB
87 SUKOSD LEVENTE Geografie I
88 BARTHA KINGA ANDREA PIP I
89 BIRO LILLA KATALIN PIP I
90 BUGNARIU MIHAELA GABRIELA PIP DEF
91 CAPUSAN MONICA PIP I
92 CARJE VALERIA PIP I
93 COFARIU NATALIA MARUA PIP DEF
94 CUC MARIA PIP I
95 KISS DANIELA GABRIELA INVATATOR I
96 KISS MIKI MELINDA PIP I
97 MUNTEAN RAMONA INVATATOR I
98 PLATON ELENA MELANIA PIP I
99 SAVA IRINA PIP I
100 SUBA KINGA PIP DEF

    

Personal Consiliul de administrație an școlar 2020-2021


·   Mărginean Aurelian Silviu, director - preşedinte;

·   Dărăban Paula Maria, director adjunct - membru;

·   Simon Maria Magdolna, director adjunct – membru,

·   Ababei Emilia, cadru didactic – membru,

·   Pantelimon Cristiana, cadru didactic – membru,

·   Căpușan Monica, cadru didactic – membru,

·   Rădoi Mirela, reprezentant al primarului;

·   Demeter Maria, reprezentant consiliului local;

·   Nagy Andras, reprezentant consiliului local;

·   Danciu Gavril, reprezentant consiliul local;

·   Moldovan Florin, reprezentant al agenților economici;

·   Marian Călin, reprezentant al agenților economici

·   Ilyes Zsuzsa, reprezentant părinți;

·   Pol Loredana, reprezentant părinți;

·   Tīru Mariana Claudia, lider sindical – observator;

·   Moldovan Georgeta, lider sindical – observator, secretar.

 

PROF. DAN PETRIȘOR